2.03.2014

KLASYKA HORRORU - marzec 2014

Luty za nami. Miesiąc krótki, to i horrorowych lektur trochę mniej. Mam nadzieję, że marcowe mgliste dni będą nieco bardziej zachęcające w tym temacie. Recenzje możecie zostawiać w komentarzu pod tym postem już od teraz. Więcej informacji na stronie wyzwania. Zapraszam również nowych uczestników oraz tych, którym w lutym nie udało się nic opublikować.


Luty wypadł u nas dość dobrze, bo sześć osób łącznie ze mną przeczytało po jednym horrorze, co spełniło wymogi wyzwania. W tym miesiącu dla odmiany chętnie sięgałyśmy po Jacka Ketchuma i Jamesa Herberta. Autorstwa tego pierwszego pana pojawiło się Potomstwo u Wiki, a u mnie Dziewczyna z sąsiedztwa. Fuks Herberta wybrała ilsa. Za to po raz drugi w wyzwaniu zawitał Herbert z Domem czarów. Wcześniej u mnie, tym razem u Isil. U Beaty P. znowu coś ciekawego i innego - Gaston Leroux z Upiorem z opery. No i na koniec mamy starego dobrego Stephena Kinga, którego nie mogło tu zabraknąć. To za sprawą Roberty, która przeczytała klasyczną Misery. Za wszystkie recenzje ogromnie dziękuję. Byle tak dalej! :)


Wcześniej na blogu:

    https://2.bp.blogspot.com/-SxYS2MMRJdE/Wr5NqQ1FLlI/AAAAAAAAO5I/xa_eTv_VFwspz34Uh3irHkRn_K8DpaX5ACLcBGAs/s1600/621275-352x500.jpg    

zBLOGowani.pl

A w odwiedziny chodzę do:

Wyzwanie czytelnicze 2018

2018 Reading Challenge

2018 Reading Challenge
Luka has read 0 books toward her goal of 60 books.
hide

Obsługiwane przez usługę Blogger.