01.07.2014

ZAPOWIEDZI WYDAWNICZE - lipiec/sierpień 2014

Tym razem u mnie zapowiedzi dwumiesięczne, czyli pełnowakacyjne, dlatego nazbierało się trochę więcej tytułów. Oczywiście tych, które interesują mnie najbardziej ;)Na początek zapowiedzi Czarnego. Są niesamowite i chyba nie ominę żadnej z nich. Krzysztof Środa, przez niektórych już znany z Podróży po Armenii..., pojawi się z nową pozycją 16 lipca. Dalej mamy dwa reportaże - ze Spitsbergen (Arktyka) Ilony Wiśniewskiej (Białe ukaże się 6 sierpnia) oraz z Portugalii Izy Klementowskiej (Samotność Portugalczyka - 25 sierpnia). I dość nietypowa książka - Wieczne życie Bernda Heinricha. O śmierci u zwierząt. Premiera 4 sierpnia.

W kolejności: sensacja i kryminał. Najpierw Czarne ze Śmiercią w Pont-Aven Jeana-Luca Bannaleca (motyw przewodni: zbrodnia w jednym z hoteli pięknej Bretanii; ukaże się 23 lipca) i z Piaskunem Larsa Keplera (tutaj Sztokholm; premiera 27 sierpnia). Poza tym Niewinny Davida Baldacciego pojawi się 9 lipca i zacznie tym nowy cykl sensacyjny. Mężczyzna z Albanii Magnusa Monteliusa to kryminał Czarnej Owcy. Już 16 lipca. No i Bez ostrzeżenia Toma Weavera (30 lipiec). Stare tunele londyńskiego metra... To nowa propozycja Albatrosa.

Na koniec dwie książki podróżnicze. Pierwsza - Przystanek Barcelona Katarzyny Wolnik-Very (nowość z 16 lipca) to powieść, ale z tytułu National Geographic, więc myślę, że warta przejrzenia. Druga to Cejrowski. Wyspa na Prerii. Tym razem południe Stanów Zjednoczonych. Premiera 14 lipca.

U mnie to wszystko.
A co Wy będziecie czytać latem? 
Czekacie na jakieś ciekawe tytuły, czy lista wakacyjnych lektur już zamknięta?

Wcześniej na blogu:

    https://3.bp.blogspot.com/-eUucF-0mkxo/Wo7C1q7i-1I/AAAAAAAAOz0/0-6ipjyIwdUh1cpkPCEOiur1cT-rzBWgwCLcBGAs/s200/532922-352x500.jpg    

A w odwiedziny chodzę do:

Wyzwanie czytelnicze 2018

2018 Reading Challenge

2018 Reading Challenge
Luka has read 0 books toward her goal of 60 books.
hide

Obsługiwane przez usługę Blogger.