5.05.2014

KLASYKA HORRORU - maj 2014

Weszliśmy chyba w miesiące, które nieszczególnie sprzyjają horrorom ;) Kwiecień na tym polu wypadł słabiutko. Ale pamiętajcie, że wiosna też może mieć swoje mroczne strony. Mam nadzieję, że w czasie majowych ciepłych dni, gwałtownych burz i długich jasnych wieczorów zechcecie się jednak troszkę pobać. Zapraszam do przesyłania majowych recenzji oraz zapisywania się do wyzwania na tej stronie.

W kwietniu do wyzwania przybyły tylko cztery recenzje, ale to i tak dobry wynik. Każda z uczestniczek przeczytała po jednym horrorze. Szczególnie ucieszył mnie H. P. Lovecraft (Przypadek Charlesa Dextera Wardau) isil, bo tego autora jeszcze tutaj nie było, a w kanonie klasyków tego gatunku pojawić się powinien. Mamy również Grahama Mastertona (Drapieżcy) u missfeather, co również zasługuje na uznanie, bo miesiąc kwiecień był poniekąd miesiącem tego autora (przynajmniej dla mnie, z okazji jego odwiedzin w Polsce). Drugi raz w wyzwaniu gościła Mary Shelley z klasycznym Frankensteinem. To u Wiki. No a ja ciągle obstaję przy Jacku Ketchumie. Tym razem zbiór jego opowiadań Królestwo spokoju.

Zapraszam do majowych horrorowych recenzji.


_________________________________  
Recenzje sprzed wyzwania:

ilsa

Wcześniej na blogu:

    https://2.bp.blogspot.com/-SxYS2MMRJdE/Wr5NqQ1FLlI/AAAAAAAAO5I/xa_eTv_VFwspz34Uh3irHkRn_K8DpaX5ACLcBGAs/s1600/621275-352x500.jpg    

zBLOGowani.pl

A w odwiedziny chodzę do:

Wyzwanie czytelnicze 2018

2018 Reading Challenge

2018 Reading Challenge
Luka has read 0 books toward her goal of 60 books.
hide

Obsługiwane przez usługę Blogger.