19.04.2015

Książkowy Bazar | odsłona 1


Już na początku tego roku zapowiedziałam, że na Przestrzeniach tekstu ruszy wielki KSIĄŻKOWY BAZAR, dlatego... od dziś do 31 maja 2015 roku będziecie mieli okazję nabyć niesamowite tytuły w bardzo rozsądnych cenach! Sprzedawane przeze mnie książki, to przede wszystkim zakupy własne (kupowane w sprzedaży wysyłkowej lub bezpośrednio w księgarni), a także nietrafione prezenty. Wszystkie egzemplarze są nowe, w stanie bardzo dobrym (chyba, że zaznaczę inaczej). Myślą przewodnią Książkowego Bazaru nie jest żaden zysk, tylko bardzo prozaiczne... wietrzenie półek ;) Czyli pozbycie się zbędnych tytułów, które u mnie torują tylko miejsce dla nowych książek, a komuś innemu mogą sprawić dużą radość!

Książki sprzedaję w pakietach: najmniejszy pakiet to 2 książki, największy... wszystkich osiem. W pakietach oczywiście wychodzi taniej (ceny pakietów są pokręcone — zobaczcie ile możecie zaoszczędzić i w którym pakiecie bardziej się opłaca!). Czemu te pakiety? Musimy zdążyć do końca maja, a mam jeszcze dla Was kilka takich bazarkowych odsłon (co najmniej cztery!), więc byłabym szczęśliwa, gdybyście kupowali kilka książek na raz. Oczywiście pakiety tworzycie sobie sami :)

Jeden 2-książkowy pakiet to 35 zł.
Jeden 3-książkowy pakiet to 45 zł.
Jeden 4-książkowy pakiet to 75 zł.


Przesyłka: pakiet 2 książek 6 zł, pakiet 3, 4 i więcej 8 zł
(list polecony ekonomiczny)


Zasada: kto pierwszy, ten lepszy ;)
Wyblakła okładka oznacza, że książka została już zaklepana lub sprzedana. Na jej miejsce niebawem pojawi się nowa.

Jeśli jesteście zdecydowani na jakiś pakiet, proszę od razu o wiadomość z wybranymi tytułami i Waszymi danymi adresowymi (luka6eva@gmail.com).

Książki będę uzupełniać, a druga odsłona Bazaru Książkowego już za tydzień! :)

Wcześniej na blogu:

    https://2.bp.blogspot.com/-SxYS2MMRJdE/Wr5NqQ1FLlI/AAAAAAAAO5I/xa_eTv_VFwspz34Uh3irHkRn_K8DpaX5ACLcBGAs/s1600/621275-352x500.jpg    

A w odwiedziny chodzę do:

Wyzwanie czytelnicze 2018

2018 Reading Challenge

2018 Reading Challenge
Luka has read 0 books toward her goal of 60 books.
hide

Obsługiwane przez usługę Blogger.